×

Home
staging


INVESTICE | REALITY | DEVELOPMENT







je příprava nemovitosti na prodej nebo pronájem a její profesionální prezentace na realitním trhu. Cílem je zvýšení atraktivity nemovitosti pro co nejširší okruh potencionálních zájemců a to především sladěním barevných schémat, uspořádáním nábytku a barevných doplňků, nastavení osvětlení a odstranění negativních elementů. Tento lze aplikovat i na nemovitosti v horším stavu, kde je žádoucí dodat nemovitosti nový look formou např.: výmalby a podobných úprav tak, aby interiér působil opět svěžím dojmem. Home staging (doplňky a nábytek) zůstavá po celou dobu prohlídek, až po samotný prodej nemovitosti s možností odkoupení pro potencionálního zájemce.

















splňuje stejné benefity jako Home staging. Tento je však vhodný pro nemovitosti v dobrém stavu, kde není nutné zasahovat do nemovitosti jako takové. Zde se nemovitost připraví pouze na focení a prezentaci na realitních serverech. Doplňky, ani nábytek tak po ukončení focení nezůstávají a prohlídky tedy probíhají v původním stavu interiéru. Úkolem Foto stagingu je tedy odlišit nemovitost už na realitních serverech a zvýšit tak zájem o prohlídky.












je zaměřen na vlastní domov nebo firemní prostory a řeší především vnitřní uspořádání z praktického hlediska. Je kladen důraz na propojení funkčnosti i estetických požadavků interiéru se exteriérem a s celkovým konceptem domu.








Ve všech výše zmíněných případech klademe důraz na aktuální trendy, využíváme vybavení především z našich skladových zásob. Každá nemovitost je však naprosto unikátní, proto je materiál v některých případech nutno dokoupit, nemusíte se tedy bát, vaše nemovitost bude unikátní.







- Zvýšení prodejní hodnoty nemovitosti v některých případech až o 20%
- Zvýšení zájmu o prohlídky nemovitosti
- Nemovitosti se v průměru prodávají až o 60% rychleji
- Ukážeme vaši nemovitost v tom nejlepším světle
- Vaše nemovitost bude na realitních serverech poutat mnohem více pozornosti
- Výsledkem je atraktivní interiér, který zaujme širší okruh potencionálních zájemců
- Ideální řešení pro nemovitosti, které se dlouhodobě nedaří prodat / pronajmout, vyhnete se tak nutnosti snižování ceny nemovitosti
- Vaše nemovitost udělá skvělý první dojem
- Investice se vám vrátí (při prodeji přes naši realitní kancelář je FS v ceně)


Ceník:
- Foto staging: 1000,- (bez DPH) /hodina
- Home staging: individuálně podle stavu nemovitosti
- Interiérový designe: individuálně + cena vybavení


Proč si vybrat právě nás?
Jak se říká, tak čas jsou peníze. Jsme schopni realizovat ve velmi krátké době a to ve většině případů do jednoho týdne od zadání.


Garantem je Pavlína Štouračová








NAPIŠTE NÁM


V případě, že víte o někom, kdo by rád investoval, popřípadě prodává či pronajímá nemovitost, budeme rádi, když se nám ozvete. Za doporučení vyplácíme velmi zajímavou provizi.













AZ Tower, 17. podlaží, Pražákova 1008/69, Štýřice, 639 00 Brno

Mobil: +420 777 712 029
info@czbrokers.cz
IČO: 292 02 884, DIČ: CZ29202884
ID datové schránky: p7pnaqz

Společnost je zapsána u Krajského soudu v Brně v oddíle C, vložka 65403.



Tvorba webu, optimalizace webu webhosting, pronájem serverů




RYCHLÁ NAVIGACE
Nemovitosti

Reference